Yenilikçi

Stratejiler

20 Yıllık Tercübe ile 4 Kıtada 50'den Fazla Ülkeye İhracat

MEBS Yağ Sanayi, 20 yıllık iştiraklerinden aldığı deneyim ve tecrübe ve geçmişten gelen tecrübesiyle 4 Kıtada 50 den fazla ülkeye ihracat yapmak, dinamik genç kadrosuyla insan ve çevre odaklı üretim anlayışını müşterilerine kaliteli, sağlıklı ve güvenilir ürünler sunmak için yepyeni MEBS ismi ile hizmetinizde.

Sıvı yağ sektöründe yenilikçi ve girişimci ruhu ile müşterilerine sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünler sunmayı ilke edinen MEBS Yağ Sanayi, hijyen kurallarına uygun olarak Ayçiçeği, Mısır, Zeytinyağı, Kanola, Soya ve Pamuk Yağı üretmektedir. Dünyanın en ileri teknolojisi olarak bilinen Continue sistemiyle her türlü gıdalık yağ işlenmekte, üretilen ürünlerin şişelenmesi ve ambalajlanması özel tesislerimizde el değmeden deneyimli kadrosu ile teknolojik cihazlara sahip laboratuarımızda gerekli tüm analizler yapılarak tüketiciye ulaştırılmaktadır.

MEBS Yağ Sanayi, vizyonu ve üstlendiği misyonla değerlerini en üst düzeye çıkarma gayreti ve bilinci içerisindedir. Tüketicilere sağlıklı bir yağ sunabilmek için kaliteli ve sınırsız bir hizmet anlayışıyla gerekli özen gösterilmektedir. İnsan Kaynakları ve teknolojiye önem veren firmamız sahip olduğu Kalite standardı Helal ve Koşer sertifikalarıyla, iç ve dış pazarda oluşturduğu geniş bayi ağıyla ulaştığı tüketicilerinden hak ettiği ilgiyi görmektedir.

Sosyal Medya

Mebs Since 1998

Sizi Arayalım

Hizmet Listesi